10,0/10Op basis van 79 reviews

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
KVA advocaten

KVA advocaten

  • Home
  • Advocaten
    • mr. Job Knoester
    • mr. Yvonne van der Hut
    • mr. drs. Wendy Alberts
    • mr. Christiaan Kwint
    • mr. Iris van Mulbregt
    • mr. Juliëtte Aaldijk
    • mr. Myrthe de Ridder
  • Rechtsgebieden
    • TBS
    • Strafrecht – Verdachte
      • Cold case zaken
      • Geweldszaken (moord en doodslag)
      • Zedenzaken
      • Economisch strafrecht/fraude en witwaszaken
      • Verkeersrecht
      • Medisch strafrecht
      • Strafbeschikkingen
      • Overige strafzaken
    • Strafrecht – Niet Verdachte
      • Ontneming
      • Bijstand aan gedetineerden
      • Verklaring omtrent het gedrag (VOG)
      • Bijstand aan slachtoffers
  • Lezingen
  • Podcast Knoester & Kwint
  • Kosten
  • Vacatures
  • Nieuws
  • Contact

16 maart 2017

  • Job Knoester

Tbs-er wordt geen ideale schoonzoon

Den Haag, 16 maart 2017

 

Cel en tbs

Bijna twintig jaar geleden werd een cliënt van tbs-advocaat Job Knoester tot  gevangenisstraf en tbs veroordeeld voor zijn rol bij het overlijden van Jacob Bijmolt. Op 15 maart 2017 behandelde de rechtbank te Assen de vordering van de officier van justitie om de tbs van de veroordeelde met twee jaar te verlengen.

Tbs long stay

Een paar jaar terug dreigde nog plaatsing op de long stay voor de cliënt van Knoester. Op die afdeling zitten uitbehandelde tbs-ers. Hieraan lagen mede verdenkingen rond (soft)drugsbezit ten grondslag. Die bleken achteraf onterecht te zijn. Inmiddels wordt door de behandelaars ingezet op resocialisatie.

Verlenging tbs

De officier van justitie nam adviezen van onafhankelijk deskundigen over en wenste een verlenging van de tbs met dwangverpleging voor de duur van een jaar. Strafrechtadvocaat Knoester pleitte ervoor dat onderzoek wordt gedaan naar de mogelijkheid van een voorwaardelijke beëindiging van de dwangverpleging. Hij betoogde dat zijn cliënt nooit een ideale schoonzoon zal worden, maar dat dat ook niet hoeft. Waarom het om gaat is dat er geen nieuwe tbs-waardige delicten worden gepleegd.

De rechtbank doet op 29 maart 2017 uitspraak.

 

Bron: Dagblad van het Noorden.

Footer

Knoester Van der Hut & Alberts Advocaten is een dynamisch en specialistisch kantoor op het gebied van strafrecht en TBS. Onze werkwijze kenmerkt zich door betrokkenheid, doorzettingsvermogen en de hoogste mate van deskundigheid. 

  • Advocaten
  • Rechtsgebieden
  • Nieuws
  • Kosten
  • Lezingen
  • Vacatures
  • Contact

Contact

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  

Copyright © 2025 KVA Advocaten - realisatie Webdesign Bureau Indigo

Privacyverklaring | Algemene Voorwaarden