9,8/10Op basis van 64 reviews

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
KVA advocaten

KVA advocaten

  • Home
  • Advocaten
    • mr. Job Knoester
    • mr. Yvonne van der Hut
    • mr. drs. Wendy Alberts
    • mr. Christiaan Kwint
    • mr. Iris van Mulbregt
    • mr. Juliëtte Aaldijk
  • Rechtsgebieden
    • TBS
    • Strafrecht – Verdachte
      • Cold case zaken
      • Geweldszaken (moord en doodslag)
      • Zedenzaken
      • Economisch strafrecht/fraude en witwaszaken
      • Verkeersrecht
      • Medisch strafrecht
      • Strafbeschikkingen
      • Overige strafzaken
    • Strafrecht – Niet Verdachte
      • Ontneming
      • Bijstand aan gedetineerden
      • Verklaring omtrent het gedrag (VOG)
      • Bijstand aan slachtoffers
  • Lezingen
  • Kosten
  • Vacatures
  • Nieuws
  • Contact

13 november 2016

  • Job Knoester

Strafrecht nieuws: Cursus deskundigen in het strafrecht

De advocaten van Knoester & van der Hut advocaten geloven dat het onderkennen van de eigen beperkingen een grote rol speelt bij het bieden van de hoogste kwaliteit in de bijstand van hun cliënten. De in strafrecht en TBS gespecialiseerde advocaat Job Knoester gebruikt bij lezingen in dit verband graag een sportvergelijking. In de gouden tijden in 1988 werd het Nederlands elftal Europees kampioen. De namen die als 1e op de lippen lagen van de voetbalminnende wereld waren spelers als Marco van Basten, Ruud Gullit, Frank Rijkaard en Ronald Koeman. Strafpleiter Knoester meent echter dat in die tijd de echte generaal Jan Wouters was. Hij kende zijn beperkingen als geen ander. Hij was een meester in het afpakken van de bal om die vervolgens zo simpel mogelijk af te geven aan een van de genoemde sterspelers.

Onze strafrechtadvocaten realiseren zich goed dat het van belang is om een groot netwerk van deskundigen te hebben om de juiste verdediging aan verdachten te kunnen bieden. Hierbij is het van essentieel belang dat de Wet Deskundigen tot in de finesses wordt beheerst.

Op 28 november 2016 wordt door strafrechtadvocaat Job Knoester in het Koning Willem II Stadion te Tilburg een cursus ‘’Praktisch werken onder de wet deskundigen in strafzaken’’ verzorgd. Tijdens deze cursus worden handvatten aangereikt die de dag erna direct in de praktijk hanteerbaar zijn.

Advocaat Job Knoester is lid van het college dat aan het hoofd staat van het Nederlands Register Gerechtelijk Deskundigen.

Er zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Opgave is mogelijk via de site van de Opleidingsstichting Brabantse Advocaten.

Footer

Knoester Van der Hut & Alberts Advocaten is een dynamisch en specialistisch kantoor op het gebied van strafrecht en TBS. Onze werkwijze kenmerkt zich door betrokkenheid, doorzettingsvermogen en de hoogste mate van deskundigheid. 

  • Advocaten
  • Rechtsgebieden
  • Nieuws
  • Kosten
  • Lezingen
  • Vacatures
  • Contact

Contact

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  

Copyright © 2023 KVA Advocaten - realisatie Webdesign Bureau Indigo

Privacyverklaring | Algemene Voorwaarden