9,8/10Op basis van 64 reviews

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
KVA advocaten

KVA advocaten

  • Home
  • Advocaten
    • mr. Job Knoester
    • mr. Yvonne van der Hut
    • mr. drs. Wendy Alberts
    • mr. Christiaan Kwint
    • mr. Iris van Mulbregt
    • mr. Juliëtte Aaldijk
  • Rechtsgebieden
    • TBS
    • Strafrecht – Verdachte
      • Cold case zaken
      • Geweldszaken (moord en doodslag)
      • Zedenzaken
      • Economisch strafrecht/fraude en witwaszaken
      • Verkeersrecht
      • Medisch strafrecht
      • Strafbeschikkingen
      • Overige strafzaken
    • Strafrecht – Niet Verdachte
      • Ontneming
      • Bijstand aan gedetineerden
      • Verklaring omtrent het gedrag (VOG)
      • Bijstand aan slachtoffers
  • Lezingen
  • Kosten
  • Vacatures
  • Nieuws
  • Contact

6 februari 2018

  • Job Knoester

Strafrechtnieuws: Actualiteitencursus TBS voor advocaten

Den Haag 6 februari 2018

 

Wet forensische zorg en TBS

De Eerste Kamer heeft de Wet forensische zorg op 23 januari 2018 aangenomen. Ook overigens staat tbs de afgelopen maanden volop in de aandacht. Iedere Strafrechtadvocaat kan op enig moment met deze behandelmaatregel te maken krijgen.

 

TBS betekent langdurige vrijheidsbeneming

Tbs kent veel positieve kanten maar als het wordt opgelegd gaat het doorgaans om zeer langdurige vrijheidsbeneming. De intramurale behandeling duurt op dit moment gemiddeld bijna 7,5  jaar. Daarna volgt nog de extramurale behandeling. Er is echter ook een steeds groter wordende groep van tbs-gestelden die langer dan 15 jaar intramuraal behandeld wordt. Het is van groot belang dat de strafpleiter alle ins en outs van tbs kent. Goede voorlichting van een verdachte is van belang over en aan de voorkant: de opleggingsfase. Kennis van de achterkant, de verlengingsfase, mag hierbij niet ontbreken.

 

Actualiteitencursus TBS voor advocaten

Op 29 mei 2018 geeft onder andere TBS-specialist Job Knoester een actualiteitencursus voor Lexlumen waarbij alles over dit onderwerp op praktische wijze wordt besproken.

 

Bron: Lexlumen

Footer

Knoester Van der Hut & Alberts Advocaten is een dynamisch en specialistisch kantoor op het gebied van strafrecht en TBS. Onze werkwijze kenmerkt zich door betrokkenheid, doorzettingsvermogen en de hoogste mate van deskundigheid. 

  • Advocaten
  • Rechtsgebieden
  • Nieuws
  • Kosten
  • Lezingen
  • Vacatures
  • Contact

Contact

  • 070-2059160
  • info@kva-advocaten.nl
  •  

Copyright © 2023 KVA Advocaten - realisatie Webdesign Bureau Indigo

Privacyverklaring | Algemene Voorwaarden